Magyar Bajnokság III. Helyezett: 2013., 2016. Magyar Bajnok: 2014. Magyar Kupa III. Helyezett: 2015., 2016.
Kiemelt támogatóink
Támogatóink
Facebook
Hírek

Szombaton Zalaegerszegre látogatunk

2020. 02. 14.

Szombaton újabb idegenbeli összecsapás következik csapatunk számára, 17:00 kezdettel a ZTE NKK ellen lépünk pályára. Sok idő nem jutott a pihenésre a szerdai, Vasas elleni összecsapást követően. Sokáig kézben tartottuk a mérkőzést, a harmadik negyed során 16 ponttal is vezettünk, azonban a végéig nem tartott ki a lendület, így sajnos szoros végjátékban vereséget szenvedtünk. Az első körben Kozármislenyben a ZTE 55-85 arányban győzött, most ennél szorosabb eredmény elérése lesz a cél. A héten kisebb betegségek is nehezítették a felkészülést, azonban jó hír, hogy új játékos csatlakozott a kerethez. Sanja Mandic Lengyelországból érkezett hozzánk, az 1-2-es poszton bevethető, 178 cm magas játékos korábban Magyarországon a PEAC és a Győr csapatában is játszott, most a szezon végéig szóló szerződést írt alá és már a Zalaegerszeg ellen bemutatkozik csapatunkban.