Magyar Bajnokság III. Helyezett: 2013., 2016. Magyar Bajnok: 2014. Magyar Kupa III. Helyezett: 2015., 2016.
Kiemelt támogatóink
Támogatóink
Facebook
Hírek

Szemed a pályán legyen

2014. 04. 25.

Ma este 18.30 órakor a második felvonás következik a bajnoki döntőben Komlón. A párharc állása 1-0 a PEAC-Pécs javára.
Az első meccsre mindenki emlékszik. Percek, pontok, momentumok. Mégis a visszhang egészen máshonnan jön. Mi történt a lelátón? Mindkét oldalról jó hangulatú, hangos szurkolás. Azonban az egyéni bekiabálások ellen nincs orvosság. Aki nem tegnap kezdett el meccsre járni, az tudja, hogy egy bajnoki döntő mit jelent. S lehet azt mondani, hogy "mi sosem teszünk ilyet", de ez csak addig a pillanatig igaz, amíg a közönség moraja elnyomja ezeket a bekiabálásokat
Jusson mindenki eszébe, hogy az első mérkőzés csak hosszabbításban dőlt el. Ma este minden szurkolónktól és szimpatizánsunktól csak azt kérjük, biztassák lányainkat. Ha hátrányba kerülünk hangosabban, ha nagyobb hátrányban akkor felállva is!
A Bivaly megmutatta erejét a harmadik negyedben és tudjuk, hogy megvan az erő a csapatunkban. A szükséges plusz energiát pedig mi adhatjuk meg a győzelemhez.