Magyar Bajnokság III. Helyezett, 2013. 2016. Magyar Bajnok, 2014. Magyar Kupa III. Helyezett, 2015. 2016.
Tabella
Kiemelt támogatóink

Támogatóink
Jegyek, bérletek
Facebook
Hírek

Csapatunk szombaton megkezdte szereplését az idei Sió Kupán. (frissítve)

2013. 09. 14.

Ebben az évben a Sió Kupa 6 csapat részvételével zajlik két 3 fős csoportban. Az egyik csoportban a PINKK Pécsi 424, MTK (volt BSE) és a Vasas, a másik csoportban a KSC Szekszárd, ZTE NKK és a TFSE kapott helyet.
Az első mérkőzésünket délelőtt az MTK ellen játszottuk, ahol egy erős első félidő után kicsit megtorpanva, az utolsó negyedben kissé széteső játékkal 62-53 arányban diadalmaskodott a PINKK.

MTK Budapest - PINKK Pécsi 424 53-62 (11-19, 2-16, 14-13, 26-14)

Szekszárd. V.: Szabó G., Radnóti, Domokos.
MTK: Medgyessy 6, Orsó 8/3, Vukov 8/3, Szvitlica 15, Bagi 2. Csere: Szabó V. 7, Reiner 3, Miháczi 2, Zsilinszki 2, Baksa, Varga. Edző: Sztevan Csupics.
PINKK: Mincikova 2, Ruják, Sinclair 17/9, Őri 9, Tomlinson 10. Csere: Ajdukovic 6, Adamecz 4, Iványi 4, Sarok 4, Erős 3/3, Kováts 3, Katona. Edző: Roberto Hernandez.
Az eredmény alakulása: 6.p.: 3-12. 14.p.: 13-20. 24.p.: 13-40. 28.p.: 23-42. 36.p.: 43-52. 39.p: 48-55.
Kipontozódott: Tomlinson (30.p.), Őri (38.p.), Ruják (39.p.).
A folytatásban délután a Vasas volt ez ellenfelünk. Ezt a mérkőzést pedig ott kezdtük, ahol az első meccset abbahagytuk. A Vasas már 11 ponttal is vezetett az első negyedben. Szerencsére ezután a lányok már kicsit keményebben is odatették magukat, és néha már tetszetős megoldásokra is futotta az erőből. Végül 71-48 arányban győzött a 424-es alakulat. Ezzel pedig eldőlt az is, hogy a pénteki napon a házigazda ellen hosszabbításban nyerő ZTE csapata lesz az ellenfelünk a vasárnap 12.00 órakor kezdődő döntőben.
Csapatunknak így minden esélye megvan arra, hogy 2012 után idén is elhódítsa a Sió Kupát!

PINKK Pécsi 424 - MKB Euroleasing Vasas 71-48 (9-18, 22-8, 15-6, 25-16)

Szekszárd, V.: Szabó G., Radnóti, Vétek.
PINKK: Iványi, Mincikova 4, Sinclair 3, Őri 6, Ajdukovic 7. Csere: Tomlinson 13, Adamecz 8, Ruják 8, Katona 6, Sarok 6, Erős 4, Lengyel 4, Kováts 2. Edző: Roberto Hernandez.
VASAS: Pál 3, Süle 9/3, Szabó F. 3, Fejes, Barnai 15. Csere: Farkas 5, Aho 4, Gocsman 3/3, Wéber 2, Bajnóczi, Müller, Rakolcai. Edző: Krivacsevics Dragoljub.
Az eredmény alakulása: 4.p.: 2-10. 10.p.: 7-18. 17.p.: 27-23. 24.p.: 38-31. 32.p.: 50-32. 36.p.: 57-38.

Döntő: ZTE NKK - PINKK Pécsi 424 12:00
Minden szurkolót várunk Szekszárdra a döntőre, hogy együtt szurkoljunk a csapatunk sikeréért!